E-book

Jak začít investovat: PRAKTICKÝ NÁVOD PRO HOLKY

Připravila jsem pro tebe e-book, který ti ukáže:

Jak začít investovat už s tisícovkou měsíčně

Kolik investovat, abys dosáhla vysněného života

Přesný postup, jak na to jdu já

E-book může zásadně proměnit celou tvou finanční budoucnost. Třeba ti pomůže vybudovat pasivní příjem!

E-book Investování pro holky

Pro koho je?

E-book je vhodný pro každého, kdo chce pochopit základní pravidla investování. Zároveň tě provede krok za krokem na cestě k první investici, pokud se pro ni rozhodneš. Může ti tak pomoci udělat první krok k budoucí finanční svobodě.

Proč především pro holky?

A proč jsem ho psala především pro holky? Sama jsem si prošla začátky investování a zjistila jsem, že jako holka potřebuji jiný způsob získávání informací, než jaký preferují kluci. E-book je proto plný příkladů ze života, které dobře zná každá holka. Při psaní jsem se snažila, aby tě čtení opravdu bavilo a investování sis oblíbila! 🙂

Jak jsem začala já

Jmenuji se Eva a před pár lety jsem nevěděla, jak jednoduše zhodnocovat peníze, které mi ležely na spořicím účtu. Chtěla jsem investovat, zlepšit svou finanční budoucnost a stát se nezávislá, ale neměla jsem ponětí, jak na to.

Kladla jsem si otázky: Mám vůbec na to? Nepřijdu o všechny peníze? Kde hledat informace, které by mi dávaly smysl?

Na internetu dnes najdeš všechno. Zorientovat se v článcích zkušených investorů je ale někdy dost oříšek. Proto jsem oslovila kamarády, kteří dlouhodobě investují, s otázkou: Jaký způsob investování zvládne téměř každý?

Odpovědí byly investice do nízkonákladových ETF. Začala jsem sledovat jimi doporučená videa zahraničních investorů a po nějaké době vše zapadlo dohromady. Opravdu jsem objevila to, co jsem celou dobu hledala!

Vím, co mě připravuje o peníze

  • Našla jsem investice s přijatelným rizikem a bez velké časové náročnosti
  • Zjistila jsem, že investování nemusí být složité a že to zvládnu i bez ekonomky
  • Objevila jsem způsob, jak začít investovat už s tisícovkou měsíčně

Především jsem zjistila, že když NEINVESTUJI, vlastně sama SEBE OKRÁDÁM o velmi zajímavý potenciální příjem. A že se nikdy nestanu bohatá, když se budu zaměřovat jen na výdělek a zapomenu, co se děje s penězi, které už mám.

V mém e-booku zjistíš, že i s investovanou tisícovkou měsíčně se můžeš stát milionářkou. Zní ti to jako nesmysl? Vidina šesti nul na účtu nemusí být science-fiction. Po přečtení e-booku opravdu můžeš změnit svou budoucnost. Zkusíš to?

Začni s investováním!

V mém e-booku zjistíš, že i s investovanou tisícovkou měsíčně se můžeš stát milionářkou.

Zkušenosti čtenářek

e-book je pro tebE, pokud:

Chceš se zorientovat v investicích a vzít své finance do vlastních rukou bez toho, abys je musela řešit každý den

Plánuješ investovat dlouhodobě s vysokými zisky v řádu let až desítek let

Chceš mít pěkný a bohatý důchod nebo rentu bez ztráty životních standardů, na které jsi zvyklá dnes

Příčí se ti představa být finančně závislá na partnerovi, rodičích nebo na státu

Toužíš zvyšovat hodnotu svých peněz postupně, s rozumem a dlouhodobě

S investováním začínáš a potřebuješ praktický a jednoduchý návod, jak na to

Nemáš touhu se investování denně věnovat několik hodin

Co v e-booku naopak nenajdeš?

Návod na obrovské výdělky za pár dní, týdnů či měsíců

E-book neučí, jak na krátkodobý trading na denní bázi

Neporadím ti, jak investovat do akcií konkrétních firem

Budeš zklamaná, pokud očekáváš, že se hned po jeho přečtení uživíš investováním na burze

Jestli jsi investorka s bohatými zkušenostmi, e-book ti nejspíš neprozradí nic, co bys už nevěděla

Kolik e-book stojí?

690 Kč.

E-book není klasická elektronická kniha, kterou si přečteš a pak na ni zapomeneš. Je napsaný tak, aby ti posloužil jako odrazový můstek k tvé první investici a posunul tě na cestě k finanční nezávislosti o velký kus dále. Je to podnět k novému způsobu života.

Praktické materiály

E-book se může stát důležitým milníkem na tvé cestě k finanční nezávislosti. Pokud mu dáš šanci, provede tě krok za krokem až k tvojí první investici!

Asi je ti jasné, že pouhé čtení bez aplikace postupů, které v e-booku popisuji, by ti k ničemu nebylo. Myslela jsem i na to! Nezbytnou součástí e-booku jsou praktické materiály, které ti pomohou aplikovat vše, co si v e-booku načteš.

Akční plán č. 1.: Základní finanční strategie

Akční plán č. 2.: Nákup prvního ETF (plus checklist)

Návod, jak udělat registraci u brokera a nakoupit ETF

Postup krok za krokem pro 3 různé brokery, aby sis mohla vybrat

Tak co, jsi připravená začít budovat svůj pasivní příjem a změnit svůj způsob života? Přečti si e-book a uvidíš, že je to jednodušší, než sis představovala!

Osobně hlavně oceňuji myšlenku a podnět k investovaní pro mladé ženy. Ať budou investovat do ETF či jinak, hlavně, ať si sestaví finanční plán, přemýšlí o svých finančních cílech, protože to je v podstatě přemýšlení o životních cílech. Ze tento hluboký podnět ten e-book stojí. Když se podnět s finančními cíli dobře a disciplinovaně využije, je to hodně ušetřených hodin koučinku či strategického přemýšlení na začátku každého roku. To jen mimoděk, co já v e-booku o investování kromě investování také spatřuji.

avatar

Ing. Lenka Mrázová, FCCA

Vaše nejčastější dotazy

Jak je e-book řešen pro holky, co nemají ekonomku a nulovou zkušenost? Už dřív mě to lákalo, ale jsem zmatená a ničemu nerozumím. Byl by i pro mě e-book vhodný?

Sama ekonomku nemám a byla jsem na tom dříve podobně. Do e-booku jsem napsala informace, které i mně na začátku chyběly.

Je zaměřený právě na holky, protože kluci jdou obvykle více po technikáliích, a to nás moc nezajímá. Najdeš tam příklady ze života, které ti pomohou pochopit, jak funguje akciový trh a investice na něm.

Určitě bych se nebála, že tomu na základě e-booku neporozumíš. Spíše je možné, že tě to začne zajímat více a postupně se můžeš vzdělávat i dále. E-book je praktický základ, který ti pomůže udělat první investici, dostaneš se do procesu a přestaneš se bát.

Dobrý den, chci se zeptat, zda váš e-book mi dokáže pomoct do začátku. Tzn. zda v něm najdu na jakých platformách investovat, na co si dat pozor, co sledovat a vlastně jak začít.

V e-booku jsem se snažila najít srozumitelnou formu, jak ukázat investování prakticky na cca 50 stránkách. 

Jsou tam 3 investiční platformy a návody, jak na ně krok za krokem. Popisuji především jeden způsob investování, investování do indexových ETF včetně toho, jak vhodné ETF vybírat.

Nečekejte hlubokou analýzu, tu si myslím, že mohou dát nejrůznější knihy o investování. Knihy můžou rozvinout získané znalosti do hloubky. Většinou však nedávají úplně praktické rady, jak na to. To právě najdete v e-booku. Jeho krása spočívá i v tom, že je online a jde snadno aktualizovat.

Chtěla jsem si zakoupit e-book, ale odradila mě cena. Co koupí e-booku získám oproti knihám typu „investování pro zacatecniky“, ktere se dají sehnat za polovinu?

Od spousty holek mám zpětnou vazbu, že e-book byl první publikací, která je opravdu dovedla k akci, tedy k první investici. V tom si myslím, že je jeho rozdíl oproti běžným knihám o investování pro začátečníky.

Abych pravdu řekla, žádnou knihu ve stylu jako je můj e-book jsem zatím nenašla, proto jsem ho i napsala.

Jsou v něm shrnuté informace, které jsem na začátku investování potřebovala a neměla. Na základě toho jsem ho také nacenila. Cením si informace v něm na tuto cenu a spousta čtenářek mi už napsala, že nákupu nelitují 🙂

Začni s investováním!

V mém e-booku zjistíš, že i s investovanou tisícovkou měsíčně se můžeš stát milionářkou.