fbpx

Videa

Zajímá tě investování, ale nemáš právě náladu na čtení? Mrkni se na videa na různá investiční témata, která jsem natočila s odborníky z několika oborů. Většinou se jedná o nahrané webináře z Facebooku.

Jak na předmanželskou smlouvu?

Je předmanželská smlouva zlo nebo dobrý pomocník? O tom jsme si povídaly v živém vysílání s právničkou Andreou!

Andrea v rozhovoru vysvětlila, jak si člověk může vytvořit (nebo nechat připravit) předmanželskou smlouvu. Jak ji nastavit, aby byla výhodná pro obě strany, ale také v jakých případech se může hodit a kdy je naopak zbytečná.

Jak analyzovat dividendové akcie?

Jak analyzovat dividendové akcie? O tom jsme se pobavili v nejnovějším FB live s Honzou Kolínem z projektu Sněhová koule!

Honza vysvětlil, jaké vidí výhody investování do dividendových akcií. A zároveň provedl tké praktickou analýzu společnosti Apple, kterou nás provedl krok za krokem. Jak to dopadlo? Mrkni na video!

Jak ochránit svůj příjem v nečekaných situacích? Odpovídá finanční poradkyně

Jak ochránit své investice v případě nemoci, úrazu, či dokonce invalidity? O tom jsme si povídaly v živém vysílání s finanční poradkyní Klárou Dvořákovou.

Klára vysvětluje, jaké jsou základní možnosti ochrany příjmu při nemoci, úrazu či invaliditě nebo proč pojištění není o „pár tisícovkách“ za zlomenou nohu, jak si mnoho lidí myslí.

Jak investovat do akcií a do bitcoinu? Podobnosti a rozdíly

Se Soňou z YT kanálu Holky v kryptu jsme se pobavily o tom, jaké strategie využívat při investování do akcií a do bitcoinu.

Jaké jsou podobnosti a rozdíly investic na akciovém trhu a do kryptoměn? Co je strategie Dollar Cost Averaging a jak ji využít ve svůj prospěch? To vše se dozvíš ve videu.

Jak se daní investice? Praktické video s daňovou poradkyní

Daňová poradkyně Kristina Krčmářová na praktických příkladech vysvětluje, jak na daně z investování.

V rozhovoru jsme se pobavily o tom, jak danit dividendy, jak na daně z prodeje akcií a ETF, ale také jak správně zdanit P2P nebo kryptoměny. Řešily jsme i to, pro koho všeho platí povinnost podat daňové přiznání a kde existují výjimky.

Jak začít investovat do nemovitostí? Rozhovor se specialistou na hypotéky

Chceš začít investovat do nemovitostí, ale nevíš, jak na to? Mrkni na rozhovor s hypotečním specialistou Tomášem Rusňákem!

Probrali jsme například, jak si vybrat investiční nemovitost, kde se stále vyplatí investovat do nemovitostí nebo co potřebuješ k zařízení hypotéky v bance.

Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje finanční poradenství a uvedené informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení. 

Některé odkazy na webu jsou předmětem affiliate marketingu. 

Připoj se do skupiny o investování pro holky na Facebooku.

Najdeš mě na: