fbpx

Videa

Zajímá tě investování, ale nemáš právě náladu na čtení? Mrkni se na videa na různá investiční témata, která jsem natočila s odborníky z několika oborů. Většinou se jedná o nahrané webináře z Facebooku.

Jak investovat do akcií a do bitcoinu? Podobnosti a rozdíly

Se Soňou z YT kanálu Holky v kryptu jsme se pobavily o tom, jaké strategie využívat při investování do akcií a do bitcoinu. Jaké jsou podobnosti a rozdíly investic na akciovém trhu a do kryptoměn? Co je strategie Dollar Cost Averaging a jak ji využít ve svůj prospěch? To vše se dozvíš ve videu.

Jak se daní investice? Praktické video s daňovou poradkyní

Daňová poradkyně Kristina Krčmářová vysvětluje, jak na daně z investování. V rozhovoru jsme se pobavily o tom, jak danit dividendy, jak na daně z prodeje akcií a ETF, ale také jak správně zdanit P2P nebo kryptoměny.

Jak začít investovat do nemovitostí? Rozhovor se specialistou na hypotéky

Chceš začít investovat do nemovitostí, ale nevíš, jak na to? Mrkni na rozhovor s hypotečním specialistou Tomášem Rusňákem! Probrali jsme například, jak vybrat investiční nemovitost, kde se vyplatí investovat do nemovitostí nebo co potřebuješ k zařízení hypotéky v bance.

Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje finanční poradenství a uvedené informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení.

Připoj se do skupiny o investování pro holky na Facebooku.

Najdeš mě na: