Videa a podcasty

Zajímá tě investování, ale nemáš právě náladu na čtení? Mrkni se na videa na různá investiční témata, která jsem natočila.

Poslechněte si příběh zdravotní sestry Markéty v další epizodě podcastu Investování pro holky. Podcast najdete na Youtube a na vašich oblíbených podcastových platformách.
Poslechněte si příběh Martiny v první epizodě podcastu Investování pro holky. Podcast najdete na Youtube a na vašich oblíbených podcastových platformách.
Některé ženy na OSVČ na mateřskou nedosáhnou. ⁠Nemusí to tak ale být! ⁠Pokud se chystáš v brzké době na mateřskou a jsi OSVČ, sleduj rozhovor s daňovou poradkyní Kristinou.
V podcastu TradeCZ jsme se s Petrem pobavili o tom, jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami, když přijde na investování. Najdeš tam můj pohled na ženské investice po letech vedení projektu IpH!
Jak danit akcie a dividendy v roce 2023? A jak danit kryptoměny? Kdy musíš podávat daňové přiznání z investic a kdy ne? To jsme probraly v živém vysílání s daňovou poradkyní Kristinou!
Chceš už nějakou dobu investovat, ale pořád se nějak nemůžeš odhodlat? V rozhovoru pro Podnikání pro holky jsem prozradila, jak překonat strach a začít investovat!
Jaké jsou možnosti investování v zahraničí, vyplatí se a co mi může přinést? Pozvala jsem si do živého vysílání Zuzanu Šlemarovou z Realitního Shakeru, která nám na tyto otázky odpověděla.
Měl/a by sis platit penzijní spoření nebo spíše ne? Vyplatí se penzijní spoření? O tom je živé vysílání s Veronikou Kalátovou, autorkou projektu Finanční zralost.
Zajímá tě, jak trackovat své portfolio a mít přehled o vývoji tvých investic? Představím ti program, který ti zadarmo dá skvělý přehled o vývoji tvého portfolia od začátku investování.
Se spoluzakladatelkou českého startupu Fondee.cz, Evou Hlavsovou, jsem si popovídala o tom, co je vlastně Fondee, jak funguje a jak usnadňuje investování.
Jak si vybrat finančního poradce, když nechci investovat sama? Tak přesně o tom jsme se pobavily s finanční poradkyní a koučkou Bárou Stodůlkovou, autorkou podcastu Bohatá žena.
S hypotečním specialistou Tomášem Rusňákem jsme se pobavili o tom, jak to aktuálně vypadá s cenami nemovitostí a jestli se ještě vyplatí do nich investovat.
Je předmanželská smlouva zlo nebo dobrý pomocník? O tom jsme si povídaly v živém vysílání s právničkou Andreou Štíbrovou.
Jak analyzovat dividendové akcie? O tom jsme se pobavili v nejnovějším FB live s Honzou Kolínem z projektu Sněhová koule.
Finanční poradkyně Klára Dvořáková vysvětluje, jaké jsou základní možnosti ochrany příjmu při nemoci, úrazu či invaliditě.
Jaké jsou podobnosti a rozdíly investic na akciovém trhu a do kryptoměn? To se dozvíš ve videu se mnou a Soňou z Holek v kryptu.
Daňová poradkyně Kristina Krčmářová na praktických příkladech vysvětluje, jak na daně z investování. Jak na daně z prodeje akcií a ETF, ale také jak správně zdanit P2P nebo kryptoměny?
Chceš začít investovat do nemovitostí, ale nevíš, jak na to? Mrkni na rozhovor s hypotečním specialistou Tomášem Rusňákem!