fbpx

Jak začít investovat: Praktický návod pro holky

E-book je vhodný pro každého, kdo chce pochopit základní pravidla investování. Zároveň tě provede krok za krokem na cestě k první investici, pokud se pro ni rozhodneš. Může ti tak pomoci udělat první krok k budoucí finanční svobodě.

A proč jsem ho psala především pro holky? Sama jsem si prošla začátky investování a zjistila jsem, že jako holka potřebuji jiný způsob získávání informací, než jaký preferují kluci. E-book je proto plný příkladů ze života, které dobře zná každá holka. Při psaní jsem se snažila, aby tě čtení opravdu bavilo a investování sis oblíbila! 🙂

Cena: 690 Kč

*Zakoupením e-booku souhlasíte s Obchodními podmínkami a Ochranou osobních údajů.

Nekupuj zajíce v pytli. Stáhni si ukázku e-booku včetně obsahu zdarma!

O investování do akcií jsem v podstatě nevěděla skoro nic a tento ebook je skvělým průvodcem pro začátečníky, jak na to. Nejen že vysvětlí základní pravidla pro investování, ale také vás krok po kroku provede zakoupením si prvních akcií.

Pavla Wernerová

Jmenuji se Eva a před pár lety jsem nevěděla, jak jednoduše zhodnocovat peníze, které mi ležely na spořicím účtu. Chtěla jsem investovat, zlepšit svou finanční budoucnost a stát se nezávislá, ale neměla jsem ponětí, jak na to.

Kladla jsem si otázky jako: Mám vůbec na to? Nepřijdu o všechny peníze? Kde hledat informace, které by mi dávaly smysl?

Na internetu dnes najdeš všechno. Zorientovat se v často složitých postupech a materiálech zkušených investorů je ale trochu oříšek. Proto jsem nejprve oslovila kamarády, kteří dlouhodobě investují s jasnou otázkou: Jaký je nejjednodušší způsob investování, který zvládne téměř každý?

Začala jsem sledovat jimi doporučená videa zahraničních investorů a po nějaké době vše zapadlo dohromady. Objevila jsem to, co jsem celou dobu hledala!

A co to bylo?

  • Našla jsem investice s pro mě přijatelným rizikem a bez velké časové náročnosti
  • Zjistila jsem, že investování nemusí být složité a že to zvládnu i bez ekonomky
  • Objevila jsem způsob, jak začít investovat už s tisícovkou měsíčně

Především jsem zjistila, že když NEINVESTUJI, vlastně sama SEBE OKRÁDÁM o velmi zajímavý potenciální příjem. A že se nikdy nestanu bohatá, když se budu zaměřovat jen na výdělek a zapomenu, co se děje s penězi, které už mám.

V mém e-booku zjistíš, že i s investovanou tisícovkou měsíčně se můžeš stát milionářkou. Zní ti to jako nesmysl? Neboj, vidina šesti nul na účtu nemusí být science-fiction. Po přečtení e-booku opravdu můžeš změnit svou budoucnost. Tak co, zkusíš to?

Cena: 690 Kč

*Zakoupením e-booku souhlasíte s Obchodními podmínkami a Ochranou osobních údajů.

Osobně hlavně oceňuji myšlenku a podnět k investovaní pro mladé ženy. Ať budou investovat do ETF či jinak, hlavně, ať si sestaví finanční plán, přemýšlí o svých finančních cílech, protože to je v podstatě přemýšlení o životních cílech. Ze tento hluboký podnět ten e-book stojí. Když se podnět s finančními cíli dobře a disciplinovaně využije, je to hodně ušetřených hodin koučinku či strategického přemýšlení na začátku každého roku. To jen mimoděk, co já v e-booku o investování kromě investování také spatřuji.

Ing. Lenka Mrázová, FCCA

Tento e-book je pro tebe, pokud:

✓ Chceš se zorientovat v základních investicích a vzít své investice do vlastních rukou bez toho, abys je musela řešit každý den
Plánuješ investovat dlouhodobě s vysokými zisky v řádu desítek let
✓ Chceš mít pěkný a bohatý důchod bez ztráty životních standardů, na které jsi zvyklá dnes
Příčí se ti představa být finančně závislá na partnerovi nebo státu
✓ Toužíš zvyšovat hodnotu svých peněz pomalu a dlouhodobě
✓ S investováním začínáš a potřebuješ praktický a jednoduchý návod
Nemáš touhu se investování denně věnovat několik hodin

Nekupuj zajíce v pytli. Stáhni si ukázku e-booku včetně obsahu zdarma.

Co naopak v
e-booku NENAJDEŠ?

× Nečekej návod, jak mít obrovské výdělky za pár dní, týdnů či měsíců
× E-book tě nenaučí, jak na krátkodobý trading na denní bázi
× Neporadím ti, jak investovat do akcií konkrétních firem
× Budeš zklamaná, pokud očekáváš, že se po přečtení uživíš investováním na burze
× Jestli jsi investorka s bohatými zkušenostmi, e-book ti nejspíš neprozradí nic, co bys už nevěděla (ale můžeš to zkusit 🙂 )

Proč stojí e-book 690 Kč?

E-book není klasická elektronická kniha, kterou si přečteš a pak na ni zapomeneš. Je napsaný tak, aby ti posloužil jako odrazový můstek k tvé první investici a posunul tě na cestě k finanční nezávislosti o velký kus dále. Je to podnět k novému způsobu života.

Kdybys srovnala cenu e-booku s cenou za konzultaci s opravdu nezávislým finančním poradcem, kolik by tě taková konzultace stála? U e-booku máš možnost se k němu opakovaně vrátit, u konzultace si musíš dělat poznámky a není jisté, že vše zachytíš napoprvé. E-book tě může na takovou konzultaci i připravit.

Cenu tedy neplatíš jen za informace v e-booku, ale i za podnět k rozhodování o své budoucnosti. Nefunguje to ale, pokud si ho jen přečteš. Musíš také následovat kroky, které s tebou sdílím, tvorba tvého vlastního finančního plánu. Provedu tě procesem a poradím se vším, čemu nebudeš rozumět.

V e-booku najdeš kromě plánování tvé finanční budoucnosti také jeden konkrétní způsob investování, tedy investování do indexových ETF. Je to za mě jedna z nejjednodušších možností, jak investovat, doporučovaná třeba i třetím nejbohatším mužem světa Warrenem Buffettem.

Tak co, rozhodla ses začít budovat svůj pasivní příjem a změnit svůj způsob života? Přečti si e-book a uvidíš, že je to jednodušší, než sis představovala!

Cena: 690 Kč

*Zakoupením e-booku souhlasíte s Obchodními podmínkami a Ochranou osobních údajů.

Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje finanční poradenství a uvedené informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení.

Nech si posílat pravidelné novinky ze světa investic

Najdeš mě na: