FB live: Jak začít investovat do nemovitostí?

Čas čtení: < 1 min.

První živé vysílání Investování pro holky je tady! Jako hosta jsem si pozvala autora podcastu Hypotécast Tomáše Rusňáka. Budeme se bavit třeba o tom, jak začít investovat do nemovitosti nebo co je potřeba k vyřízení hypotéky.  

Tomáš není takový ten hypoteční specialista, který ti nabídne jednu hypotéku a konec. Na českém hypotečním trhu je jako ryba ve vodě. Denně provádí klienty různými úskalími při vyřizování hypotéky a umí opravdu poradit.

A hlavně – je lidský a říká věci tak, jak jsou. A především proto jsem ho pozvala do svého historicky prvního live vysílání na Facebooku 🙂

Chceš získat představu, kdo je Tomáš Rusňák? Mrkni na podcast ????:
https://audioboom.com/channels/5017612

O čem se budeme bavit?
➤ Vše, co potřebuješ vědět, než investuješ do nemovitosti
➤ Jak vybrat investiční nemovitost
➤ Kde se investovat do nemovitosti vyplatí
➤ Jak zjistit, jestli nemovitost ti skutečně přinese zisk
➤ Co potřebuješ pro zařízení hypotéky v bance

Podcast je pro vás, takže budeme zodpovídat i vaše dotazy. Ptejte se v komentářích pod článkem nebo přímo ve vysílání! ????

Update.: Video live již proběhlo. Záznam najdeš na FB:

Jak začít investovat do nemovitostí?

V živém vysílání s Tomášem Rusňákem se budeme bavit o tom, jak vybrat investiční nemovitost, kde se investovat do nemovitosti vyplatí nebo jak zjistit, jestli ti nemovitost skutečně přinese zisk.

Uverejnil používateľ Investování pro holky Utorok 23. júna 2020

Tak snad se ti bude moje první živé vysílání na Facebooku líbit. Těším se!

Pozn: Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje poradenství a informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení. Investování je rizikové a minulé výnosy nezaručují budoucí zisky.

Napsat komentář