Chceš si povídat o investování s dalšími holkami? Investování pro holky má novou skupinu na FB

Vánoce jsou sice až za 24 dní, ale já mám pro vás malý vánoční dárek už dnes. Vytvořila jsem skupinu Investování pro holky na FB, o kterou si řada z vás psala. O investování si tak konečně nemusíš jen číst, ale i diskutovat, ptát se a radit s dalšími investorkami!

Skupina má název Investování pro holky, stejně jako můj projekt. Bude sloužit jako prostor k bezpečné diskuzi o investování mezi námi holkami.

Muži do skupiny přístup mít nebudou, a to hlavně proto, aby se žádná z členek neostýchala se na cokoliv zeptat, což bývá právě v jiných skupinách, kde je 90 % investorů mužů, docela problém 😊

Kromě toho, že můžeš ve skupině diskutovat, ptát se a sdílet své zkušenosti, zároveň máš možnost poznávat také další investorky, jako jsi ty.

Hodně od čtenářek blogu vnímám, že nemají, s kým se o investování bavit. Z nedávaného e-mailového dotazníku, který spousta z vás vyplnila, mi to vyšlo dokonce jako nejčastější problém, který právě řešíte!

Takže jestli jsi na tom podobně, hledáš podporu, inspiraci a kolektiv žen, které řeší investování stejně jako ty, přidej se do skupiny na Facebooku a zapoj se do diskuze 😉

Pozn: Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje poradenství a informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení. Investování je rizikové a minulé výnosy nezaručují budoucí zisky.

Napsat komentář