Chceš si povídat o investování s dalšími holkami? Investování pro holky má novou skupinu na FB

Čas čtení: < 1 min.

Vánoce jsou sice až za 24 dní, ale já mám pro vás malý vánoční dárek už dnes. Vytvořila jsem skupinu Investování pro holky na FB, o kterou si řada z vás psala. O investování si tak konečně nemusíš jen číst, ale i diskutovat, ptát se a radit s dalšími investorkami!

Skupina má název Investování pro holky, stejně jako můj projekt. Bude sloužit jako prostor k bezpečné diskuzi o investování mezi námi holkami.

Muži do skupiny přístup mít nebudou, a to hlavně proto, aby se žádná z členek neostýchala se na cokoliv zeptat, což bývá právě v jiných skupinách, kde je 90 % investorů mužů, docela problém 😊

Kromě toho, že můžeš ve skupině diskutovat, ptát se a sdílet své zkušenosti, zároveň máš možnost poznávat také další investorky, jako jsi ty.

Hodně od čtenářek blogu vnímám, že nemají, s kým se o investování bavit. Z nedávaného e-mailového dotazníku, který spousta z vás vyplnila, mi to vyšlo dokonce jako nejčastější problém, který právě řešíte!

Takže jestli jsi na tom podobně, hledáš podporu, inspiraci a kolektiv žen, které řeší investování stejně jako ty, přidej se do skupiny na Facebooku a zapoj se do diskuze 😉

Pozn: Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje poradenství a informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení. Investování je rizikové a minulé výnosy nezaručují budoucí zisky.

Napsat komentář