Sleduj své příjmy a výdaje: Tabulka na osobní rozpočet ti pomůže!

Čas čtení: 2 min.

Jak jsou na tom tvé osobní příjmy a výdaje? Dokážeš každý měsíc něco ušetřit, žiješ od výplaty k výplatě nebo jsi dokonce v mínusu? Tabulka na sledování osobního nebo rodinného rozpočtu ti pomůže zjistit, jak jsi na tom právě ty. Dej své finance dohromady!

Lednem začíná nový rok a je tak skvělým měsícem, kdy můžeš začít sledovat své příjmy a výdaje! Tabulka na osobní rozpočet, kterou jsem pro vás připravila, ti může ve startu pomoci. Můžeš si ji stáhnout zcela zdarma.

Co nabízí ultimátní tabulka příjmů a výdajů a čeho díky ní dosáhneš?

  • Zjistíš, jaké jsou tvé příjmy v jednotlivých měsících
  • Objevíš, které výdaje jsou fixní a které se každý měsíc mění
  • Tabulka ti spočítá, jaké jsou tvé celkové příjmy a výdaje každý měsíc
  • Vše ti zároveň zapíše do přehledného grafu, kde můžeš sledovat vývoj
  • Pomůže ti optimalizovat příjmy a výdaje a vylepšit cashflow!

Sleduj své příjmy a výdaje. Tabulka pomůže všem, kdo:

Tabulka je pro všechny z vás, kdo zatím nemají úplně zvládnuté své osobní finance (a vím, že je vás dost). Protože právě zvládnutí osobních a rodinných financí je naprostým základem pro budoucí finanční pohodu.

Bez toho, abys věděla, za co kolik utrácíš a kolik měsíčně ušetříš, to totiž nepůjde. Musíš dosáhnout pozitivního cashflow, tedy vydělávat si více, než utratíš, abys mohla peníze také investovat a nechat je pracovat pro tebe!

Začni ještě dnes!

Ať už chceš sledovat příjmy a výdaje domácnosti nebo osobní příjmy a výdaje, tabulka ti pomůže udělat si jasno v tom, kde utrácíš hodně a za co bys mohla třeba i ušetřit. A věřím, že při poctivém zapisování svých příjmů a výdajů se ti podaří dosáhnout výrazného zlepšení.

Ber to jako výzvu pro příští rok a dej se do toho ještě dnes! Sledovat tvé příjmy a výdaje ti pomůže následující tabulka, kterou si můžeš stáhnout zde.

Pozn: Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje poradenství a informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení. Investování je rizikové a minulé výnosy nezaručují budoucí zisky.

Napsat komentář