Vyhraj voucher na investování! Soutěž na mém Instagramu

Čas čtení: 2 min.

Chtěla bys začít investovat, ale nějak se pořád nemůžeš odhodlat dát do toho peníze? Nevadí! Připravila jsem pro tebe na Instagramu soutěž, díky které si můžeš vyzkoušet investování zadarmo.

Začněme ale pěkně od začátku. Pokud chceš začít investovat vlastními silami, ale netoužíš po tom trávit tím spoustu času, máš v podstatě dvě možnosti.

1. Investování prostřednictvím brokera

Za prvé, můžeš investovat sama prostřednictvím brokera. Tento způsob ti umožní mít své peníze ve vlastních rukou. Sama si budeš rozhodovat, do čeho zainvestuješ a veškerý zisk kromě drobných poplatků půjde tobě.

U investování prostřednictvím brokera je samozřejmě potřeba na začátku nějaká ta edukace v oblasti investování. Možná to může znít děsivě a náročně. Věř mi ale, že když se do toho pustíš, bez problémů to zvládneš taky. A pokud budeš chtít, ráda tě tou cestou provedu.

Začni třeba tím, že se seznámíš se 7 kroky, které vedou k jednoduché první investici prostřednictvím brokera. Sepsala jsem je do praktického checklistu.

2. Investování na spolehlivém robo-advisoru

Jestli tě zajímá investování pouze z hlediska budování bohatství, ale netoužíš po tom se mu jakkoliv více věnovat, možná tě zaujme spíše druhá možnost. Tou je investování prostřednictvím robo-advisory platformy. V Česku je oblíbenou platformou například Portu.cz.

Díky robo-advirosu můžeš získat full servis a o investování se nemusíš opravdu vůbec starat. O výdělek se sice budeš muset částečně rozdělit, i tak ti ale tento styl investování může přinést velmi zajímavé zisky.

Jaké jsou výhody a nevýhody investování s Portu? Čti v tomto článku.

Soutěž na Instagramu

Teď už ale konečně ke zmiňované soutěži. A hlavně k tomu, co můžeš vyhrát.

Protože jsem si robo-advisor Portu.cz sama vyzkoušela a zalíbila se mi jeho jednoduchost, dohodla jsem se s jeho týmem, že společně uspořádáme soutěž. Bude se hrát o voucher na investování právě na Portu!

Jak bude soutěž probíhat?

  • Já zapojím svou pevnou vůli ????, po celý říjen si nedám kafe venku a budu celkově šetřit na zbytečnostech (moje úsilí sleduj na IG stories)
  • Portu věnuje voucher na částku, kterou ušetřím (nejen) za kafe, jednomu ze soutěžících!

Voucher můžeš využít na investování na robo-advisory platformě Portu.cz

Jak se zapojit a hrát o voucher na investování zdarma?

Sleduj můj Instagram bestlife_eva (hledej post s kafem). Najdeš tam všechny potřebné informace ???? Těším se!

Pozn: Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje poradenství a informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení. Investování je rizikové a minulé výnosy nezaručují budoucí zisky.

Napsat komentář