Nejlepší dárek pro ženu na Vánoce? Finanční nezávislost

Čas čtení: 2 min.

Jaký je nejlepší dárek pro ženu na Vánoce? Co takhle finanční nezávislost? Před pár dny mi napsala paní, že chce koupit dceři můj e-book jako dárek pod stromeček. Moc mě to potěšilo, a navíc dovedlo k myšlence, že darovat na Vánoce finanční nezávislost je skvělý nápad!

Všichni to přeci řešíme každý rok – vymyslet originální dárek pro ženu, sestru, kamarádku nebo dceru na Vánoce není jednoduché. A člověku se pak často doma kupí věci, které ani nepotřebuje, ani nechce. Tak co takhle darovat ženám v dnešním roce návod na to, jak začít budovat finanční nezávislost?

Dárek pro ženu na Vánoce: E-book jak začít investovat

Možná tě to překvapí, ale cesta k finanční nezávislosti nespočívá primárně ve vydělávání obrovských peněz. Pokud chce člověk budovat bohatství a pasivní příjem, musí především vědět, jak nakládat s vydělanými penězi. 

A právě na toto téma jsem se zaměřila v e-booku Jak začít investovat: Praktický návod pro holky, který může podle mě posloužit jako skvělý dárek pro ženu na Vánoce. A tím nemyslím jen manželku, ale jakoukoliv cílevědomou ženu ve vašem okolí.

E-book jsem napsala tak, aby každý člověk pochopil úplné základy investování. Zaměřuje se hlavně na jeden způsob, investování do indexových ETF. To je podle mého názoru (i řady odborníků) nejlepší možnost, jak investovat, když člověk začíná a moc se v tom zatím nevyzná.

E-book může být skvělý dárkek na Vánoce pro dceru, sestru, kamarádku, přítelkyni – nebo ve výsledku i pro sebe!

Co všechno se v něm holky dozvědí?

  • Co ohrožuje jejich finance a jak s nimi začít pracovat
  • Připraví si jednoduchý finanční plán (krátkodobý i dlouhodobý)
  • Poznají základní fungování akciového trhu
  • Zjistí, jaké investice mohou fungovat i s nižšími částkami
  • Ukážu jim, jak udělat první investici krok za krokem

Díky tomu všemu se naučí nejen přemýšlet nad financemi, ale postupně začnou budovat svou finanční nezávislost. A to je důležité pro každou ženu!

Je e-book vhodný pro úplné začátečníky?

Právě pro ně jsem ho psala! Stále mám v živé paměti, jak jsem začínala řešit investování já sama. Byla jsem zmatená a absolutně nevěděla, jak na to. Bála jsem se, že udělám chybu. Většina informací na internetu mi nedávala smysl.

A když jsem přišla na to, že investování vlastně nemusí být extrémně náročné a základní investice může zvládnout každý, rozhodla jsem se sepsat své zkušenosti do tohoto e-booku. Je to praktický návod, který holky zbaví strachu z investování a jednoduše je popostrčí k prvnímu kroku.

Jak koupit e-book o investování?

E-book můžeš koupit na této stránce.

Pokud nepotřebuješ fakturu na sebe, jednoduše zadej jméno a příjmení té, kterou chceš obdarovat. E-book bude na její jméno. Nezapomeň zadat svůj vlastní e-mail, na který ti po uhrazení e-book pošlu.

O Vánocích ho pak stačí přeposlat!

TIP: Pokud chceš i fyzický dárek pod stromeček, doporučuji ti e-book také vytisknout. Holkám se bude vytištěný lépe číst. V e-booku najdeš i odkazy na akční plány 1 a 2, které můžeš také vytisknout a budeš to mít komplet!

Tak co, daruješ k Vánocům místo zbytečností finanční nezávislost? 😊

Pozn: Veškeré informace na webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autorka není finanční poradkyní, neposkytuje poradenství a informace neslouží jako konkrétní investiční doporučení. Investování je rizikové a minulé výnosy nezaručují budoucí zisky.

Napsat komentář